F-Stop Gallery

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 37.3 MB
  • Version 4.9.14
  • Dil Türkçe
  • Firma Seelye Engineering
F-Stop Gallery mobil uygulaması sayesinde cep telefonunuzda ki fotoğrafları sistemli bir şekilde arşivleyebilirsiniz.

F-Stop Gallery, Android  ile çalışan cihazlarınızda ücretsiz olarak sunulan; inanılmaz hızlı bir resim görüntüleyicisi, muhteşem bir fotoğraf düzenleyicisi ve kişisel medya arşivleyicisi olarak mobil cihazınızda kaliteli bir şekilde çalışıyor. F-Stop Gallery her ihtiyaca göre tasarlanmış olup kullanıcılarını memnun eden bir hizmet sunuyor.

Eğer profesyonel bir fotoğrafçıysanız ve fotoğraflarınızı depolarken etiketlemeniz gerekiyorsa ya da çocuğunun geçen hafta oynadığı futbol maçında çektiği fotoğraflara hızlıca ulaşıp onunla gurur duymak isteyen bir ebeveynseniz, F-Stop Media Gallery sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyor demektir. Çünkü uygulama sizlere sistemli bir arşivleme sunuyor. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı düzenlemek hiç bu kadar kolay ve kendiliğinden olmamıştı.

F-Stop medyalarınızı yönetirken fotoğraflarınızın içinde kendiliğinden bulunan bilgiyi kullanan kaliteli uygulamadır. Albümler özelliğini kullanarak medyanızı daha ileri seviyede düzenleyebilirsiniz. İsterseniz kendiniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı ekleyerek özel albümler oluşturabilir, isterseniz de Akıllı Albümler özelliğini kullanarak belirli koşulları taşıyan fotoğraflarınızı otomatik olarak albümlere atabilirsiniz. Ayrıca Pro versiyona geçiş yaptığınızda muhteşem yuvalanmış albüm özelliğine erişebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
F-Stop Gallery indir